ÇİÇEKÇİ SİTESİ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR

Piyasada çiçekçi sitesi yapan başka firmalarda var, neden sizi seçmeliyim?
Piyasada yer alan firmaların büyük bir oranı, tek bir tasarımı tüm çiçekçilere satarak para kazanmayı amaçlar fakat bizim firmamızda 6 tane farklı tasarım mevcuttur. Piyasada yer alan firmaların büyük bir oranı, yüksek fiyatlardan web sitesi satmaktadır fakat bizim firmamız çok daha gelişmiş yazılımı en ekonomik fiyatlarla satışını yapmaktadır, bunun sebebiyse bizim müşteri sayımızın çok daha yüksek olmasından dolayıdır. Piyasada yer alan firmaların büyük bir oranı, teknik destekde yetersiz kalmaktadır çünkü asıl meslekleri bu değildir, onlar sadece bir tasarım hazırlayıp sonra internetten pazarlarlar fakat bizim firmamız sadece çiçekçilere yazılım geliştiren bir firmadır, yani asıl mesleğimiz; çiçekçikerin internet sitelerinden sipariş almalarını sağlayacak yazılımsal çözümler üretmekdir. Çok daha fazla ayrıntılı bilgi için dilerseniz arayabilirsiniz: 0531 610 00 89
Çiçekçi sitesi yaptırmak istiyorum, ne yapmam gerekiyor?
Sitemizin ana sayfasında 6 tane farklı tasarım mevcut, bunlardan dilediğinizi seçerek ödeme yapmanız durumunda sitenizin kurulumu hemen başlayacaktır. Her bütçeye uygun paketlerimizden size en uygun paketi seçebilirsiniz.
Herşey kurulu şekildemi teslim ediyorsunuz?
Evet, örnek sitelerde gördüğünüz şekilde, siteniz tamamen satışa hazır şekilde teslim edilir. Siz kendi ürünlerinizi ekleyebilir,silebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Siteyi kendim yönetebilirmiyim, paneli kolay mı? Site kurdurmak için bir belge gerekiyor mu? Kredi kartıyla ödeme alabilmek için bankayamı başvurmam gerekiyor? Senelik yenileme ücreti ne kadardır? Kendi hostingime siteyi kurdurabilirmiyim? Sürekli sizden destek alabilirmiyiz? Birden fazla çiçekçi sitesi kurdurmam ne avantaj sağlar? Size ödemeyi taksitle yapabilirmiyiz? Size nasıl güvenebiliriz?