ÇİÇEKÇİ SİTESİ İÇİN EN ÇOK SORULAN SORULAR

Temalar Arasındaki Farklar Neler?
Her temanın tasarımı farklıdır. (mobilde ve bilgisayarda görüntüleride aynı değildir). Fiyatı yüksek olan temalarda çok daha fazla özellikler mevcuttur, örneğin; bazı temaların ürün kısmında il/ilçe seçimi varken bazılarında bu kısım sipariş formundadır veya bazı bazı temalarda ürünlere birden fazla resim eklenebilirkin diğer temalarda bu özellikler bulunmayabilir. Menüde bulunan paketler kısmından bu tür özellikleri daha detaylı inceleyebilirsiniz.
Çiçekçi Sitesi Kurulumu İçin Ne Yapmam Gerekiyor?
Sitemiz üzerinden dilediğiniz temayı satın aldıktan sonra sizlerle iletişim kurmaktayız daha sonrasında 24 saat içerisinde siteniz hazırlanıyor. Eğer mevcutta bir site adınız yoksa, gerekli işlemler için bilgi vermekteyiz.
Piyasada çiçekçi sitesi yapan başka firmalarda var, neden sizi seçmeliyim?
Piyasada yer alan firmaların büyük bir oranı, hazır bir yazılımı tüm çiçekçilere kurarak para kazanmayı amaçlar fakat bizim firmamızda 20 farklı tasarım mevcut olup, her biri için farklı seo çalışmaları yapılmaktadır. Piyasada yer alan firmaların büyük bir oranı, teknik destekde yetersiz kalmaktadır çünkü asıl meslekleri bu değildir, onlar sadece bir tasarım hazırlayıp sonra internetten pazarlarlar fakat bizim firmamız sadece çiçekçilere yazılım geliştiren bir firmadır, yani asıl mesleğimiz; çiçekçilerin internet sitelerinden sipariş almalarını sağlayacak yazılımsal çözümler üretmekdir. Çok daha fazla ayrıntılı bilgi için dilerseniz arayabilirsiniz: 0531 610 00 89
Herşey kurulu şekildemi teslim ediyorsunuz?
Evet, örnek temalarda gördüğünüz şekilde, siteniz tamamen satışa hazır şekilde teslim edilir. Siz kendi ürünlerinizi ekleyebilir,silebilir ve değişiklik yapabilirsiniz.
Siteyi kendim yönetebilirmiyim, paneli kolay mı? Site kurdurmak için bir belge gerekiyor mu? Kredi kartıyla ödeme alabilmek için bankayamı başvurmam gerekiyor? Senelik yenileme ücreti ne kadardır? Kendi hostingime siteyi kurdurabilirmiyim? Sürekli sizden destek alabilirmiyiz? Birden fazla çiçekçi sitesi kurdurmam ne avantaj sağlar? Size ödemeyi taksitle yapabilirmiyiz? Size nasıl güvenebiliriz?